Spoločnosť EUROPUR s.r.o. hľadá do svojho tímu ľudí na nasledujúce profesie:

Miesto práce: Kočovská 14, Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: IHNEĎ

Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac+ osobný bonus/mesiac + Letný bonus + Vianočný bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník robí mechanickú pred-úpravu na prevažne hliníkových dieloch na špeciálnom poloautomatickom zariadení na balotinovanie/pieskovanie (nie ručne) a zároveň aj brúsenie hliníkových dielov, prevažne dosiek na pásovej brúske. Vyžaduje sa zručnosť, obsluha zariadení podľa potreby. Práca je vhodnejšia pre mužov.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Možný Karierný rast (podmienený kreativitou, prístupom k práci..)
  • Práca v inovatívnej firme s príjemným kolektívom
  • Team-buildingy
  • Odmeny formou 13. platu
  • Poukážky do jedného z vybraných nákupných reťazcov
  • Stabilná a dlhodobá pozícia

Informácie o výberovom konaní

Prosíme záujemcov o pracovnú pozíciu, aby nás kontaktovali cez portál alebo emailom. Podmienkou je štrukturovaný životopis v Slovenskom jazyku. Bonusom je motivačný list. Pracovné pohovory prebiehajú individuálne, termín a čas je možné dohodnúť.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Zodpovedný prístup k práci
  • Zručnosť
  • Samostatnosť pri riešení úloh (po zaškolení)
  • Práca s výkresovou dokumentáciou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Europur s.r.o. je progresívna, inovatívna, zákaznícky orientovaná firma poskytujúca povrchové úpravy kovov. Prioritne je orientovaná na anodickú oxidáciu (eloxovanie) hliníka a zliatin. Na Slovensku patrí táto linka medzi najväčšie zákaznícky orientované linky.

Druhá linka NiP - na bezprúdové Chemické niklovanie je v prevádzke tretí rok a realizuje sa na nej chemické niklovanie ocele.

Počet zamestnancov
50-99 zamestnancov

Môžete nás kontaktovať vyplnením formulára alebo na tel.: +421 32 7719 077, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Kontaktná osoba: Ing. Štefan Rehák

Prosím, napíšte Vaše meno.
Prosím, napíšte Váš e-mail.
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Prosím, napíšte o ktoré pracovné miesto máte záujem.