Pozrite si certifikát ISO 14001:2015 na tomto odkaze >>

iso 14000

Spoločnosť Europur, s.r.o. je aktívnym členom IHAA (International Hard Anodizing Association), zapája sa do odbornej činnosti v oblasti anodickej oxidácie hliníka na medzinárodnej úrovni. www.ihanodizing.com

certifikat ihaa 

Europur má certifikovaný systém manažmentu kvality podľa ISO 9001:2015 LRQA. Sme schválený dodávateľ pre letecký priemysel v oblasti anodickej oxidácie hliníka. Sme schválený dodávateľ pre letecký priemysel v oblasti anodickej oxidácie hliníka.

Pozrite si certifikát ISO 9001:2015 na tomto odkaze >>

iso europur certifikat


V roku 2002 a 2003 získal ocenenia udeľované ministrom hospodárstva Slovenskej republiky - najlepší exportér roka.

bestexport bestexport1


Naša spoločnosť získala v roku 2016 ocenenie v rebríčku TOP 10 firiem Trenčianskeho kraja
. Cieľom rebríčka bolo oceniť spoločnosti, ktoré svojim zodpovedným prístupom prispievajú ku kvalite podnikateľského prostredia na Slovensku. S týmto ocenením súvisí medializácia spoločnosti ako úspešnej a zdravej firmy. Teda firmy, s ktorou obchodovanie nie je riziko, svoje záväzky dokáže platiť načas a pri ktorej sa jej zákazníci nemusia obávať napríklad reštrukturalizácie či až bankrotu.

top10 firiem europur

Dňa 12.1.2020 bola naša spoločnosť ocenená za významný podiel na hospodárskom rozvoji mesta Nové Mesto nad Váhom a podporu zamestnanosti v meste a regióne.

ocenenie kvalitny produkt javoriny europur

Politika integrovaného manažérskeho systému - Vedenie spoločnosti stanovilo pre naplnenie vízie svojich zámerov a dosahovanie cieľov nasledujúce záväzky

politika integrovaneho manazerskeho systemu